Prohledat tento blog

pondělí 11. ledna 2016

Jak vyléčit RAKOVINU 3.díl Domácí léčbaDne 9.12.2015 moje máma podepsala revers na onkologickém oddělení a rozhodla se po první dávce chemoterapie, která ji totálně zničila imunitní systém, ukončit oficiální lékařskou léčbu.

(Chemoterapie proběhla pouze od 24.11.2015 do 26.11.2015)
Nemocnici opustila máma až 9.12.2015, protože ji do té doby dávali , umístěnou na izolaci, do pořádku po chemoterapii. Později ji z toho vypadaly i vlasy.


Nebylo to jednoduché rozhodnutí, vše jsem popsal v předchozích dvou dílech. Navíc propuštěni předcházelo "poučení" , co všechno se stane, když máma ukončí chemoterapie. Pro mne a myslím si, že pro nikoho, se nejedná o poučení, ale o programování podvědomé  pacientovi mysli, co se má stát. To je absolutně nepřípustný z pohledu ovlivnění našeho zdravotního stavu myšlenkama. Každý jistě zná např. pocit, když má jít k zubaři. Dostane průjem, jen při očekávání druhého dne, pokud se bojí. Ano, strach vyvolá v těle paseku, zvlášť u nemocného s rakovinou.Máma revers podepsala, ale neviděla, co je na něm napsáno, naštěstí. Je ale jistě spousta lidí, kteří okamžitě po opuštění nemocnice na revers v případě odmítnutí chemoterapie, mají v hlavě "předpověď odborníků"

Kdo by nevěřil lékařům? A navíc, co je psáno, to je dáno,ne?!

Dobrá, nechme toho a pojďme se soustředit na moji mámu a naši léčbu. Zůstala po propuštění 2 dny doma se současným manželem, protože si chtěla připravit pár věcí a zklidnit se. Bohužel o nějakém zklidnění se se současným manželem nemůže být řeč. Naštěstí vše klaplo, dle domluvy a 11.12. 2015 jsem si ji odvezl k sobě, kde jsme naplánovali 2 měsíce intenzivní léčby! :-)

Téměř po 2 týdnech špatného zdravotního stavu, vesměs způsobeného chemoterapií (teď neřeším nádor, který se nijak navenek neprojevoval) jsme začli s mámou pracovat na tom, aby se opět cítila jako člověk a byla štˇastná a zdravá. Ne ležák bez chuti do života na nemocničním lůžku. 


LÉČBA RAKOVINY DOMA


Již v nemocnici se mámě začali dít zvláštní věci. Kromě toho, že se ji otevřelo srdce a začala více vnímat proud lásky, přišli i různé vjemy a pocity. Po příjezdu do nemocnice sanitkou, kdy jí bylo nejvíce zle, ležela večer na posteli a zdálo se jí, jako by něco vstoupilo do plic a nádor se snažilo odebrat. Byl to krátký vjem. Ptala se mě pak ráno, jestli jsem na ni energeticky nepůsobil v tu dobu. 
Ne, já to nebyl, odpověděl jsem. Mám však spoustu přátel, kteří umí zacházet s energiema taky, tak mě hned napadlo, že to musel být někdo z nich. To se mi časem "náhodou" i potvrdilo :-) Děkuji ;-)

Když máma ještě ležela na izolaci v nemocnici, přinesla moje bývalá žena nabité kameny, které se přikládají na tělo a srovnávají čakry. Byl jsem k tomu velmi skeptický, když mi o nich vyprávěla, že je přinese. Poslala je totiž moje bývalá tchýně, s kterou jsme neměli příliš dobré vztahy.


Nečekal jsem tedy z těchto kamenů žádnou pozitivní energii. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem vzal kámen po kameni do ruky a cítil, jak energie z každého kamene přímo tryská! :-) Whaooo, tak to joooo! A přiložil jsem tyto kameny mámě , dle návodu na tělo. Dva z nich se drží v ruce.

Pustil jsem z mobilu meditační melodii a nechali jsme mámu v klidu si užít pozitivní účinek kamenů. Máma po chvíli říkala, že cítí velmi příjemnou vůni, jestli jsme někdo z nás tím navoněnej :-)

No nebyly jsem tím, co říkala, cítila prostě vůni a kameny v rukách ji pálili, že je skoro nemohla dál držet. Znám sílu kamenů a přírodní energie, ale i tak mě to překvapilo, že to vnímá tak intenzivně moje máma :-) Hurááá

Od té doby používáme kameny téměř každý den na večer. Přikládáme na tělo a ony vždy různě, dle potřeby, buď hřejí, někdy až pálí a někdy naopak studí...


Po příjezdu ke mě domů se máma stále třepala. Byla na tom psychicky velmi zle. Stále ji bolel neuvěřitelně žaludek. Měla problémy se žaludkem už 10 let, nejezdila kvůli tomu ani na dovolenou, ze strachu, že ji tam chytne problém. Teď po chemoterapii se stav mnohonásobně zhoršil. Dalším problémem bylo, že už v nemocnici se jí zanítili žíly po kapačce a tak ji napíchli jinde na pravé ruce. Tam se jí to zanítilo taky.

Stav ve kterém přišla ke mě:

 Psychicky na dně, nevolnosti, slabost, obrovské problémy se žaludkem, zánět žil a hlavně malobuněčný karcinom laloku levé plíce s metastázema. 

Takže jsme museli nejdříve začít řešit žaludek a bolesti zánětu žil, protože kvůli ani jednomu nemohla máma spát. Navíc ji řekli opět v nemocnici, co může zánět žil všechno udělat a samozřejmě síla sugesce mé mámy k tomu udělala své. 
Říkám mamce:

Mami, ty kdybys použila svoji silnou sugesci opačným směrem, tedy směrem k uzdravení, tak už zítra nemáme žádnou práci!! Tak ti to skvěle funguje ! :-) Bohužel ji používáš proti sobě!Hned první den jsem mámě udělal energetické léčení Reiki. Mám čtvrtý mistrovský stupeň tohoto léčebného systému, včetně mistrovského stupně Shamballa. Proto jsem věděl, že mámě můžu pomoci.Takže jakým způsobem jsme dali dohromady komplexní léčbu?

  1. Odstranili jsme jednu z největších příčin vzniku rakoviny u mámy
Touto příčinou byl nefunkční vztah mámy s manželem. Více než deset let hádek, vzteku, nenávisti. Problémy se žaludkem, které měli upozornit, že tohle není správná cesta nestačili jako upozornění a přišla rakovina plic, máma se nemohla ve vztahu obrazně už ani nadechnout, cítila tlak a ten tlak se zhmotnil v nádor na plíci...na levé, protože levá strana znamená vztahy k blízké osobě.

-Jak jsme odstranili příčinu? 

Máma se na 2 měsíce odstěhovala ke mě. Manželovi se řeklo, že 2 měsíce budou úplně bez kontaktu, jediný kontakt bude přes jejího syna, přes mě. Je to jedna z nejdůležitějších věcí v léčení. Eliminovat příčinu, jinak budete neustále přilívat benzín do ohně a ten nikdy neuhasíte! Je to rozhodnutí mezi životem a smrtí v našem případě, nic mezi tím.

Ještě chci upozornit, že za to nemůže manžel mé mámy. Může za to máma, že zůstala 10 let navíc ve vztahu, který ji denně ničil. Dalším krokem bude samozřejmě od něj odejít, pokud bude chtít být zdravá i nadále. To už je ale volba každého z nás, jak naloží se svým životem. Vím, že výmluv proč to nejde udělat, najde každý nejmíň deset. Je potřeba hledat důvody, jak to udělat, ne proč to nejde. Zvlášť, když to dojde tak daleko, že je z toho rakovina! Lidem se rakovina vrací, protože nepochopili, proč k nim přišla. Vrací se ke stejným vzorcům chování a tím i ke stejným nemocem.


   2. Zásadní změna stravování
Jaký přechod mám na mysli? Opravdu zásadní. My jsme začali první týden RAW stravou ( co je raw-živá strava článek zde ) Aby přechod nebyl až tak prudký. Máma totiž celý život jedla samé maso a uzeniny. Její organismus byl totálně zakyselenej. Jak známo, kyselé prostředí vytváří perfektní podmínky pro bujení každé nemoci a hlavně rakoviny. Co způsobuje kyselé prostředí v těle? Je to strava a naše emoce. Negativní emoce, jako je vztek, strach, nenávist, lítost a pod. Kyselotvorná jídla, kterým se vyhnout si může každý najít na internetu. Je to hlavně ale maso a uzeniny...samozřejmě nejen to.


Tak tohle jídlo určitě ne! 


Po týdnu na Raw stravě, jsme přešli na čisté čerstvé šťávy ze zeleniny a ovoce. Používáme k tomu šnekový odšťavňovač, který zachovává díky pomalému odšťavnění co nejvíce enzymů, minerálů a vitamínů ve šťávě. Šťáva by se měla vypít do 15 minut od zhotovení, aby bylo zachováno co nejvíce těchto prospěšných látek. Hodně lidí se ptá na recepty, poměry různých ingrediencí a pod. Celková doba restartu organismu na šťávách je 42 dní.

Nemám žádný dogmatický recept. Vycházeli jsme z dostupnosti čerstvých potravin, nejlépe v bio kvalitě. Upřímně, ne vždy se to podařilo v bio kvalitě a nakupujeme i v běžných potravinách.
Odšťavňujeme pocitově, na co má máma zrovna chuť. Držíme se pouze dopoledne ovoce a od oběda k večeři více a více zeleniny a méně a méně ovoce. Myslím si, že je důležitější poslouchat tělo, co si řekne, než se držet nějakých tabulek a pod. Nám to tak fungovalo a funguje. Velmi důležité je pít dostatečně vodu po celý den. Aby se toxiny z těla mohli dostat ven. Voda je sama o sobě zázračná tekutina,Čistí a ozdravuje. Nejlépe vodu z pramene, nebo studánky. Není-li tato možnost, stačí obyčejná z kohoutku, nejlépe ospinovat. Co je spinování vody a jak se dělá (video zde) 

Již jsem to uváděl v prvním díle, ale pro jistotu něco o šťávách se dozvíš ve velmi dobrém dokumentu : 
  3.  Rodina, přátelé, komunikace

Dalším důležitým bodem je rodina. Pokud máš to štěstí a máš kolem sebe milující lidi, máš z půlky vyhráno. Stýkej se s nimi každý den. My jsme okamžitě, když se mámě udělalo trochu líp, začli jezdit po kamarádkách a objížděli rodinu, setkávali se, povídali si. Každý den máme nějaký program. Láska, která je mezi rodinou je velmi významná u léčby. Kdo nemá tuto možnost, nevěš hlavu. Úplně nejdůležitější, je láska sama k sobě. Milovat sebe (ne egem), milovat svoje tělo, být na sebe milej a mít se rád. Kdo se nemá rád, odsuzuje se sám k tomu, že jeho buňky v těle se začnou měnit a může přijít nemoc. Viz můj článek voda ( článek zde )


Láska je neskutečně důležitá. To není jen v pohádkách. Naopak, v životě je to to nejdůležitější. Láska k sobě, láska k bližním, láska k lidem, ke zvířatům, láska k životu-je to dar.


4. Pohyb na čerstvém vzduchu-sluníčko

Pamatuješ si na pohádku DrVoštěp? Jak otevřel dřevorubec okno a pustil nemocné princezně sluníčko do pokoje? Přesně to musíš udělat, chodit denně na čerstvý vzduch, pokud je sluníčko, tak ho vyhledávat, ne se před ním schovávat. Pozorovat ptáky, vítr, stromy, přírodu. Radovat se z toho, že to všechno můžeš dělat, protože když podlehneš nemoci, už to nikdy neuvidíš ( v tomto životě :-) )
Když máš v těle radost a lásku k životu, zvládneš jakoukoliv nemoc.5. Energetické léčení

Každý z nás to umí, ale není si toho vědom. Všude kolem nás je energie. I my jsem energie. Pokud je v hlavě něco špatně (myšlenky) nabourává to přirozený energetický tok energie v našem těle a vznikají nemoci. U nás léčení bylo a je jednoduší, protože umím Reiki a Shamballa. Mámě jsem dělal a stále pokračujeme v léčení pomocí energetického léčení Reiki. Co je to Reiki, už jsem popisoval v minulých článcích, případně na internetu je spousta informací.Dále jsme byly u kamarádky na Kranio sakrální terapii (odkaz zde) Dalším článkem našeho komplexního líčení bylo odstranění parazitů z těla plazmovým generátorem.

6. Kameny


Používáme léčivé kameny k harmonizaci čaker v těle. Zároveň máma, při přiložení kamenů na tělo, relaxuje a v podstatě i medituje. S pozitivníma afirmacema ( co jsou afirmace zde )


Tyto kameny byly a jsou pro mámu velmi důležité během našeho léčení. Díky nim začala vnímat energie o kterých nevěděla, že vůbec existují. Každý kámen na ni působí jinak. Kameny se rozloží po těle a a vleže relaxuje. V podstatě je to forma meditace s efektem léčivých kamenů. Některý kámen někdy studí, jindy téměř pálí. Během této terapie i cítila vůni, která objektivně nikdy kolem ní nebyla. Přesto ji cítila velmi intenzivně. Jadeit umístěný mezi plícemi také někdy až pálil a poslední dobou spíše studí.

7. VÍRA

Tento bod je nejdůležitější. Nezdolná víra v uzdravení. Ne nadarmo se říká, víra tvá tě uzdraví! Nemůžeš se uzdravit, pokud tomu sám nebudeš věřit. Stejně tak, jako sportovec nemůže vyhrát, pokud sám nevěří, že to dokáže. Věřit tomu, co děláš, platí vždy, ať se jedná o zdraví, či práci. Pokud se rozhodneš pro jakýkoliv druh léčení, věř mu, když už ses pro něj rozhodnul. To je nesmírně důležitý.Věř sobě a své intuici, nenech se zviklat okolím. Je to tvoje nemoc, tvůj život, ne jejich!!!

Nenech se ovládat strachem!

A to, že tomu někdo nevěří, odmítá to, ještě neznamená, že to nefunguje a že to není pravda.

Dříve lidi dokonce upalovali za jiný názor, třeba ten, že je naše země kulatá. Šli proti přesvědčení většiny, protože tomu věřili. Tenkrát byli za blázny. Dnes jsou za blázny ti, co věřili, že je země placatá..

Teprve čas ukáže, kdo je tady za blázna...

Na tom ale stejně nesejde, důležitý je, že máma měla malobuněčný nádor na levém plicním laloku, který je nevyléčitelný, údajně. Dnes tam není, to je to, co je důležitý, ne to, co podle učebnic a lékařů má být jinak. Kdo to chce mít jinak, ať si to má. Máma si nechá zdravé plíce, zdravé tělo.
Vyléčení nádoru na plíci jsme dosáhli díky výše uvedenému postupu.Kdo se chce vyléčit, udělá pro to maximum. Kdo nechce, nepomůže mu stejně vůbec nic. Je to každého svobodná volba.

Závěrem chci ještě napsat, že v žádném případě nikoho nenabádám, jak se má léčit. Je to každého věc, pro jaký druh léčby se rozhodne. Vše co píšu, je můj subjektivní názor a vlastní zkušenost. Je to příběh mé mámy. Jestli bude i tvůj, nebo ne, záleží jen na tobě.

Nemoc přichází proto, aby nám ukázala, že něco v našem životě děláme špatně. Nemoc není zlá, je to pomocník. Když to pochopíš, uděláš změny ve svým životě, zbavíš se toho, co tě štve, tíží, rozčiluje...uzdravíš se. Odpuštění je mocný lékař.Protože vzniklo hodně spekulací, natočili jsme video, kde mluví máma o průběhu léčení:

VIDEO K SHLÉDNUTÍ KLIKNI ZDES úctou

Michal Shark


Žádné komentáře:

Okomentovat