Prohledat tento blog

sobota 25. července 2015

AFIRMACE

znamená něco jako ujištění, nebo tvrzení, že je něco pravda. 

Každou chvíli se o něčem ujišťujeme a v duchu používáme slovní spojení, kterými hodnotíme sami sebe, svůj vzhled, náladu, nebo svoje činy . 

Koukneš se ráno do zrcadla a říkáš si :

„dneska vypadám desně! …to zase bude den!…jsem úplně bez energie!…stejně se mi to nepodaří atd. Bohužel afirmace  většina z nás využívá proti sobě!

Používej pozitivní afirmace. Vyvolávej pozitivní myšlenky,  pomáhající se soustředit na tvoji sílu a na schopnost tvořit a mít to, co si přeješ. 
Moc afirmací je silná, ať už si to uvědomujeme či ne. Afirmace jsou jako semínka zasazená do země. Trvá nějaký čas, než vyrostou do celé své krásy.


Sestav si svoje vlastní afirmace, které ti vyhovují. Ať obsahují to, po čem toužíš, jak chceš vypadat, kým se chceš stát, čeho chceš dosáhnout. Formuluj je v přítomném čase. Říkej si ale jen takové, kterým jsi schopen uvěřit. Říkej si jen takové, u kterých cítíš nadšení a radost. Když je spojíš s vizualizací a uvěříš jim, tak se začnou dít věci ! :-)   


Například:  

Dnes je úžasnej den!     
Cítím se skvěle!    
Každý den se v mém životě dějí zázraky!    
Každá buňka mého těla se obnovuje, čistí a uzdravuje!    
Jsem zdravý, silný a plný energie!    
Vypadám nádherně!    
Jsem zdravý a silný!    
Jsem plný energie!    
Vypadám jedinečně!    
Jsem magnet na peníze!    
Každý den mám skvělé nápady!    
Peníze se ke mně hrnou ze všech stran, v ohromném množství!    
Vše se mi daří!  


udělej si vlastní afirmace nejlépe sepsat, někam pověsit, aby byly denně na očích (dobrá je koupelna a po ránu si je můžeš hned zopakovat). Každý den máš možnost se rozhodnout, jestli budeš šťastnej, nebo nešťastnej, je to všechno jen v tvé hlavě, v mysli! Zvol si radost! Zvol zdraví, lásku, úspěch, prosperitu a štěstí!  Svůj život máš ve svých rukách !  


GOOD LUCK ! 


Žádné komentáře:

Okomentovat