Prohledat tento blog

PYRAMIDY V BOSNĚ III.díl Tunely Ravne
Tak jsem tu s třetím dílem o Pyramidách v Bosně. První dva díly se psaly téměř samy J
Do třetího o podzemních tunelech, které vedou pod celým údolím pyramid jsem potřeboval trochu času. 
Je to psaní pro otevřenou mysl. 

Je to záhadný, mystický a neuvěřitelný. Nic z toho, co píšu, si nevymýšlím, vše je pravda. Je na každým, co si z toho vezme, nevezme, zahodí. Každopádně strkat hlavu do písku a dělat, že něco není, nepomůže. Dříve, nebo později, začneme sami sobě říkat pravdu, a to bude začátek…Po návštěvě Pyramidy Slunce, jsem potřeboval vše vstřebat. Našel jsem si pěkné místo u lesa, kde jsem se posadil do trávy a díval se na další pyramidu, pyramidu Měsíce. Poslední průzkumy ze satelitů naznačují, že v bosenském údolí, u městečka Visoko se nachází celkem 9 pyramid! Koukám na Pyramidu Měsíce a relaxuju. 

To není kopec, ale Pyramida Měsíce

Začíná mě bolet hlava, což v podstatě vůbec neznám. Příval energií a informací z tohoto záhadného místa dělá své. Stále se snažím pochopit, kdo ty pyramidy tady stavěl a proč? Kdo, opravdu nevím, proč…to začínám tušit. Pyramidy po celém světě byly zdrojem energie. Volné energie. Volná energie před 29.000 lety? K čemu ji neandrtálci potřebovali? J Ha ha pokus o vtip, je jasný že tohle neandrtálci nepostavili! J
WIKIPEDIA:
"Moderní člověk nyní rychle osídloval neandrálské oblasti a zhruba 12 tisíciletí s neandrtálci v Evropě koexistoval. Neandrtálci vyhynuli na území Španělska cca před 30 tisíci roků. Příčiny jejich zániku nejsou jasné. Možná byli moderním člověkem vyhubeni, pravděpodobnější je ovšem jejich vytlačení na periferii v důsledku lepší lovecké techniky moderních lidí."

Kdo tedy postavil pyramidy a tunely před 30.000 lety???


Po krátkém oddychu na úpatí Pyramidy Slunce s pohledem na Pyramidu Měsíce, jsem se vydal do podzemních tunelů a jeskyní : RAVNE TUNNELSZašel jsem do místnosti, kde se domlouvá prohlídka a hned jsem si všimnul lahviček vody v lednici s nápisem Pyramid Water. Jasně, chtějí vydělat na všem ( první co mě napadlo-je šílený, jaký máme v hlavách předsudky) 

Vidím chlápka, jak ji do sebe klopí…líná huba-holý neštěstí J Tak se hned ptám, jaká ta voda jeee???  Svítí mě oči, chtějící poznání J
Water..Normal Wasser…jaká by měla být? Odpovídá chlápek…a z pohledu, jako bych četl, kup si svoji..


Ok, říkám si, 

kouknu na něj, na styl, chování, na nasednutí do BMW 7 s německou značkou a je mě jasný, že tento chlápek není pro mě ten správnej zdroj informací…J 

Tím se nechci dotknout nikoho s BMW! To pozor! O tom to určitě není! Sám jsem měl BMW J…no a možná jsem ..neee nikdy jsem nebyl nabubřelej chlápek!! J Kdo mě zná, snad potvrdí JJJ Samozřejmě to není o majetku, je to o člověku, o tom, co má uvnitř a jestli to pouští ven, nebo jestli mu to, co je krásný uvnitř, jeho ego totálně zašlapalo. Protože ego si nerozumí s naším srdcem a naším „JÁ“ Pokud necháš ego, aby řídilo tebe a tvoji osobnost, jsi jiný člověk, než ve skutečnosti. To ale ví každej sám, nebo ne? JTakže po shlídnutí, jak bosňano-němec vypil na ex celou lahvičku…kdyby věděl ..J To později.. pochopíš, co.. J
Koupím lístek za 5 Eur vyčkávám, až bude někdo ke mně do skupiny. Prohlídky jsou organizovaný s průvodci. Mezi tím jezdí dovnitř a ven dobrovolníci s kolečkama, kteří nalézají a odkrývají další části podzemních chodeb a jeskyní.


Nachomítnul se ke mně pro změnu, bosňano-kanaďan se svýma dvěma vnuky. Příjemnej pán kolem 65 let a kluci 8 a 12 let-odhadem J Průvodce mě přišel takovej studenej, ale v průběhu prohlídky roztával J Myslím, že „ví“ a ten „chlad“ je z důvodů návštěv typu pána, co vypil tu lahvičku venku před vchodem.. J Přesto si myslím, že i tento člověk, možná právě svojí návštěvou zde, v pyramidálním údolí dostal energie, které ho možná již brzy vyšlou na „CESTU“ , stejně tak jako mě a dovolím si napsat i milióny dalších. Ta cesta je totiž společná pro nás všechny, ne pro vyvolené, ale je to naše cesta, všichni jsme propojeni.
Vcházíme do tunelu

Okamžitě se mě zmocňuje euforie a chce se mě lítat, skákat, směju se od ucha k uchu! J WooowPán naslouchá výkladu, kluky to až tak moc nebaví…něco jako prohlídka hradu…nudaaaa J
Později jsem si uvědomil, že je asi jedno, kdo a v jakým naladění přijde sem do tunelů. Na každým to něco zanechá, podle stavu jeho vědomí a připravenosti. Takže i pro kluky to mohlo mít nesmírně důležitej význam, který možná si uvědomí za pár let.

Pojďme na to, jdu to tebe teď tlačit pod parou J Připrav seeee a jedeeem!
Hned na začátku po cca 50 m se nachází monolitické „vajíčko“ kámen K1. Je to keramický materiál, který má na sobě víko…jo, správně jsem to napsal. Je to starý, umělýho původu a příroda to neudělala.
Co to je keramika, pokud nevíš : zde odkaz na wikipedia-keramika
Není přírodního původu tento kámen! Odhadované stáří chodeb a jeskyní je více než 30.000 let.
Tedy opět téměř 7x ! starší než pyramidy v Egyptě (stáří cca 4.500 let) To znamená, že více než před 30.000 lety, někdo vyrobil tento kámen! Stáří bylo zjištěno radiokarbonovou metodou na zuhelnatělém dřevě, které bylo nalezeno nad nalezeným artefaktem.

Jdeme dál a nacházíme kámen, kde je runové písmo!  Další zastávka je u monolitického kamene vážícího 8 tun, označený jako K2.

průvodce J

Povrch kamene-keramika. Na kameni je vidět ruinové písmo. Kámen produkuje záporné ionty, prospěšné pro lidské tělo, ve větší koncentraci dokonce léčivé. Dochází mě spojitost, proč jsem se před pár lety dostal v USA k náramkům se zápornými ionty! Byl jsem z nich nadšenej-zlepšily se mě potíže se zády a při následné rehabilitaci, jsem měl větší rozsah..placebo efekt? Ne! Tady potvrzeno, že před 30.000 lety se dělali věci, aby v místnostech byl vysoký obsah záporných iontů a léčil lidi! 
Ve městech bývá jen 500-1000 na cm3, což je strašně málo, proto se cítíme často unaveni a hledáme únik do přírody. V lese je až 5000. 

Tady v Ravne Tunnels, 170m od vchodu se nachází místnost, která léčí lidi a má neuvěřitelných 13.500 záporných iontů! 
Kámen K2 "vyrábí" díky minerálům umístěným v keramickém povrchu, záporné ionty!Kromě záporných iontů v chodbách jsou taky vibrace, která převyšují cokoliv jiného. Pan Andre Bovis (wikipedia) zjistil, že každá věc, ať již živá, či neživá, má nějaký druh vibrace. Tato vibrace je podle objevitele značena jednotkami Bovise. Kámen má třeba cca 3.000 Bovise. Člověk má kolem 6.500 Bovise. Kdybychom měli vibraci jako kámen, nežijeme. Chrámy v Tibetu mají vibrace kolem 16.000 Bovise. Čím vyšší vibrace, tím vyšší vývojový stupeň duchovního rozvoje. Ano, oficiálně věda tvrdí, že nic takového neexistuje, stejně tak jako pyramida, na které jsem stál a tunely ve kterých jsem byl...JU monolitu K1, je vibrace 25.000 Bovise!


Jdeme dál. Překvapení v chodbách cca 25 m pod zemí neberou konce! V jedné jeskyni bylo objeveno koryto a v něm voda. Voda má na povrchu vlnky vytvářené nějakou vibrací. Koryto je umělého původu, což znamená, že není přírodní . Vím, píšu to jak pro blbý…ale já se tam taky ptal, potřeboval jsem vysvětlení. 


Proč a co vytváří ty vibrace, nikdo neví. Proč, tedy asi ano. Voda z těchto koryt je absolutně čistá, bez jakéhokoliv mikroba! To je ta voda, co prodávají v malých lahvičkách venku! Voda z podzemí, speciálně upravena vibrací! O vodě, jsem psal zde : VODA


Voda mě fascinuje už dlouho, proto zírám s otevřenou pusou. Navíc vodu z tunelu fotil i Dr. Masaru Emoto:


Průvodce nám povídá o Dr. Masaru Emotovi a tak se hned přidám, že jej znám, a že na základě jeho výzkumu doma držím v bazénu vodu v perfektní kvalitě 14 dní až 3 týdny, bez jakékoliv chemie Průvodce se usmívá pod vousy (asi ví o čem je řeč) ale bosňano-kanaďan na mě zírá, jako bych byl ufon, nebo magor! J

Dalším fenoménem je frekvence 7,83 Hz, která je všude kolem pyramid a v tunelech. Je to tzv. Schumannova frekvence, optimální pro lidské tělo.

Některé chodby jsou vybetonované společně s oblázky. Stejný materiál, který je na sluneční pyramidě.

Opět se tu příroda vyřádila a vybetonovala společně s oblázky chodbu! J


Jestli jsem psal, že chrámy v Tibetu mají 16 000 Bovise, tak přicházíme do místnosti, kde bylo naměřeno a je : 40 000 Bovise! Jsou to věci, které hlava opravdu nebere a tak se snažím vše „nasávat“ přes srdce a duši, která se blahem tetelí J Opravdu, chtělo se mi tam zpívat a jásat ! JTeď během psaní mě došla jedna důležitá informace, kterou jsem neviděl. Svoje vibrace mají i potraviny. Když jíme potraviny s nízkou vibrací, jako jsou ohřívané potraviny,maso, mléko, vajíčka, déle skladovaná zelenina a další, které mají 1.000-3.000 Bovise, co asi dělají s naší vibrací? Kam nás tlačí, když optimální vibrace lidského těla je 6.500 Bovise? 


Naopak čerstvá pramenitá voda, čerstvá šťáva z ovoce, dužnina z čerstvého ovoce, čerstvě otevřené ořechy, čerstvá zelenina, zejména listová, naklíčená semena atd. mají 6.500-10.000 Bovise!
Teď mi to začalo dávat smysl, proč během své cesty jsem přešel přirozeně na RAW stravu!                                   Na své cestě se nedostaneš dál, pokud budeš jíst potraviny s nízkou vibrací ! 

Jdeme dál a dál, průvodce vypráví o krátké historii objevování tunelu a jeskyní. Dobrovolníci z celého světa, stále objevují nové a nové chodby, které se připravují pro zpřístupnění veřejnosti.


Pomalu končíme a opouštíme podzemní chodby. Vracím se zpět do krámku si koupit tu podzemní vodu. Mají ji v malých lahvičkách, tak si vezmu 2.

Slečna povídá 20 Euro...Uff říkám si, jedna stojí 10 Euro?

Proč tolik? Ptám se.

Za prvé, povídá, stačí kapka do lahve s vodou a celá láhev se změní na strukturu vody z lahvičky! 

Whaooo! 

No a druhý důvod je podpora výzkumu chodeb J  S tím nemám vůbec žádnej problém! Ale fakt stačí kapka, aby změnila strukturu celé jiné vody? Vzhledem k mým pokusům s vodou tomu věřím...ale stejně! J


Vzpoměl jsem si na chlápka, co vypil celou tu lahvičku na ex...JS tím to asi zacloumá...! Na závěr jsem to trošku odlehčil, ale celkově je to dost důležitý a zásadní téma. Pyramidy v Bosně jsou skutečné a v podzemních chodbách jsou neuvěřitelné věci! Celá naše historie je vzhůru nohama! Myslím, že se nám začínají odkrývat věci proto, že začínáme být připraveni. Cesta lidstva dál už nebude o tom, víc vydělat a být víc úspěšný, než druzí, ale o vzájemném porozumění a duchovním růstu. Cesta konzumu a hromadění hmoty je u konce. Vítejme v nové éře lidstva! 

Ještě se můžeš mrknout, co dělá pyramidální voda s vodou v bazénu! J

Poznámka autora: Druhý den, jsem se vrátil do tunelů, protože jsem měl pocit,že potřebuji meditovat v těchto místech. Pustili mě tam samotnýho, meditovat ke K1. Pokud tě zajímá, co se stalo během meditace v tunelech, pošli mi e-mail já ti tu informaci zašlu :)
45 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Dobrý den Michale. Pošli prosím tvoje zážitky na vondra22@seznam.cz. Děkuji a přeji ti pěkný a úspěšný den. František

   Vymazat
  2. Ahoj, prosím můžete mi také poslat info co se dělo? A to videjko s vodou v bazéně taky prosím, neumím ho najít. Už si balím a o víkendu jedu:) Díky

   Vymazat
 2. ahoj😊mna by velmi zaujimali ci si precitil pri tych meditaciach? dakujem😊veronika
  vevena1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné, tam se určitě jednou vydám. Děkuji moc za článek. Poprosím také o informaci o meditaci v jeskyni. 👏katka.rozkovcova@seznam.cz
  Děkuji

  OdpovědětVymazat
 4. perfektný článok určite tam musím ísť prosím pošli my čo sa ti pri meditaci v tuneli stalo
  na mail ivan.hrdlicka@zmail.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj skvele články. Ďakujem
  Prosím ta pošli mi na mm@eurosam.sk to čo si prežil v meditácií
  Michal

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, moc krásně napsané. Chystala jsem se na pyramidy v létě, ale asi nám to koronavirus překazí, už jsme zrušili ubytování. Uvidíme. Věřím však, že se tam určitě podívám. Jsem zvědavá, co jsi prožil při meditaci???:-)janka.himmlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Jani, dekuji a urcite doporucuju se tam mrknout a nacitit primo na miste. Posilam mail.

   Vymazat
 7. pecka, četla jsem to jedním dechem...moc ráda bych se tam podívala :)..pošlete mi prosím meditační zážitek na - pavlina21274@seznam.cz...moc děkuji a těším se

  OdpovědětVymazat
 8. Výborné články. Poprosím zážitky z meditácie. jova.bb@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Krasne citanie... Michal, a tie zazitky? Som na ne zvedavy - ostatne ako ostatni citatelia... milos.volko@gmail.com
  Dakujem - a keby ste tam sli znovu, dajte vediet, rad by som sa zucastnil. A pozrel sa na miesto, kde ma "zavial vietor" pred 27 rokmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cauky Milos, uz jsem myslim posila, vid? y jsi tam byl jako vojak?

   Vymazat
 10. Neskutečně dobře napsané!!! Díky:o). Ráda si přečtu, co se stalo při meditaci pavla.nevsimalova@seznam.cz
  Hezký den, Pavla

  OdpovědětVymazat
 11. Dobrý den, v létě chceme také jet do Bosny na pyramidy. Váš článek ve mě probudil ještě větší nadšení z nadcházející cesty. Ráda bych si přečetla, co se stalo druhý den při meditaci. saraaxamit@gmail.com, děkuji.

  OdpovědětVymazat
 12. Dobrý deň, veľmi krásne čítanie. Rada by som si prečítala čo ste zažili pri meditácii. Ďakujem.
  Mail: betarka21@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Môj syn tam bol. Hovorí, že to bol veľmi silný zážitok pre neho. Ja osobne neverím tomu, čo nás učili v školách. Verím, že história ľudstva siaha do hlbších dejín a že pred našou civilizáciou boli omnoho vyspelejšie civilizácie, ktoré dostávali aj poznania a vedomosti aj od civilizácii z iných planét. Na našej Zemi o tomto existuje veľmi veľa artefaktov. Mojím snom je spoznať nepoznané a zabudnuté a dožiť sa toho, že ozajstná história ľudstva bude dnešnému ľudstvu odhalená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uplne souhlasim. Nase historie je uplne jina, nez nas ucili ve skolach. Verim, ze brzy se to vse dostane na povrch a my zacneme zit vpravde a poznani (Y)

   Vymazat
 14. Ahoj Michale byl jsem tam už 2 x a zajímalo by mě cos cítil v tunelu. Jestli jsme cítili stejné věci. Pošli na havlicek.pav@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji za informace. Ráda bych se tam také někdy podívala. Jsem zvědavá, co si zažil při meditaci uvnitř pyramidy. Tady je můj mail: ricankova@volny.cz. Jetšě jednou dík! Ahoj! Alena.

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj Michale, díky za tvůj čas posíláním odpovědí s tvými zážitky z tunelu Ravne. Již dlouho sleduji toto místo a informace z něj, ale doposud jsem nenašel vhodný okamžik se tam podívat a vytvořit si svůj názor. Prosím Tě tedy o zaslání tvé zkušenosti na:pavelkrula4@gmail.com. S pozdravem Pavel Krula

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj Michale, lákajú ma tieto zaujímavé miesta a navštevujem ich, tiež hľadám pravdu :) praktikujem yogu a preto by ma zaujímal tvoj meditačný zážitok.

  Lucka

  OdpovědětVymazat
 18. Prepáč zabudla som svoj email - lucia.miseckova@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 19. Michale ahoj,moc pěkně spracovaný cestopis a ukázka toho co se nám tu někdo snaží zakrýt.Je,ale už hodně vědeckych poznatku,ktere mluvý a potvrzují opak toho co nás učí.Děkuji za zdílení a rad bych poprosil i o tvůj meditační prožitek z těchto vijímečných míst. "luciabad77@libero.it" .Měj se krásně s pozdravem,Dan

  OdpovědětVymazat
 20. Prosím Michale o Tvůj zážitek (dasavernerova@centrum.cz). Byla jsem v Ravne a na pyramidách 5x, v tunelech s meditací při každé cestě pokaždé asi 3x - 4x (s malou skupinkou u K2 většinou, hned ráno). Vodu mám skoro 4 roky v ledničce a přidávám, když si vzpomenu, po kapce do studánkové vody, kterou pijeme :) Často se tam v mysli vracím a chci se tam zase podívat, hlavně do Ravne mě to táhne nejvíc. :) Dáša

  OdpovědětVymazat
 21. Krásne napísané Michal. Ak by sa dalo, rád by som vedel, čo sa stalo pri meditácii.
  valkovic.vlastimil@gmail.com Dakujeme.

  OdpovědětVymazat
 22. Máme v plánu za 14 dní navštívit tunely.Velmi mě zajímá zážitek z meditace renatanick@seznam.cz Děkujeme

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj Michale, děkujeme za podrobný popis.Chystáme se tam s manželem na vánoce a už se moc těšíme.Díky moc za info a měj se krásně.

  OdpovědětVymazat
 24. Dobrý den Michale, momentálně jsme v Bosně, všichni z rodiny jsme prošli tunely a velice to na nás zapůsobilo. Pokud byste nám poslal zážitek z meditace tak budeme velmi vděční. Nejlépe na jaroslav.kubicek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat